Astroloji

Nuray Sayarı’dan Haftalık Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)
24 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte geleceğe yönelik hedefleriniz, aileniz, eviniz ve aile büyükleriniz gündeminizde olacak. Yeniay zamanı uzun süredir beklediğiniz, hayalini kurduğunuz eve geçmek için de fırsat yakalayabilirsiniz. Örneğin; işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir.

BOĞA
(21 Nisan – 20 Mayıs)
Merkür’ün 22 Haziran’da Yengeç burcuna geçmesiyle günlük yaşamınız hareketlenebilir. Gelecek planlarınız gündeminize gelebilir. 24 Haziran’dan sonra ailenizi ilgilendiren bir konuda hiç beklemediğiniz bir gelişme ile heyecanlanabilirsiniz. Ancak bu gelişmeyi zamana yayarak ele almalısınız.

İKİZLER
(21 Mayıs – 21 Haziran)
Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay, maddi kazanç elde etmek ve bu kazancı büyütmek, yatırımlarınızı değerlendirmek için sizi desteleyecek. Fakat siz yine de riske girmeyin. Benim tavsiyem, öncelikle güçlü enerjilerin getirebileceği birtakım koşullara, olasılıklara bir bakın ve hesaplarınızı iyi yapın.

YENGEÇ
(22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu hafta oluşan Mars, Merkür, Ay ve Güneş kombinasyonu, iş yaşamınız ile aile hayatınız arasında bir denge kurmanız için sizi zorlayacak. Evinizin rahat ve güvenli olduğundan emin olun, gereken onarımları yapın. Kendiniz için evinizi daha tatmin edici, besleyici bir hale getirin, güzelleştirin.

ASLAN
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Hayatta sizin için gerçekten neyin değerli ve önemli olduğunu rahatlıkla görebileceğiniz bir haftadasınız. Özellikle işlerinizle ilgili kararlar vermenin tam zamanı. İletişim kurarken veya insanlara karşılık verirken ilginç yöntemler kullanabilirsiniz. Fikirler, düşünceler ve iletişim sizin için bu hafta daha da fazla önem kazanacak.

BAŞAK
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Bu hafta partnerinizle veya sevdiklerinizle ilgili gerçekleri görmeye başlıyorsunuz. Partnerinizi olması gereken gibi değil de, tüm gerçekliğiyle görmeye başlayacaksınız. Partnerinizin duygusal yetersizliğini, bağlılık problemini veya diğer sorunlarını görecek ve değerlendireceksiniz. Ayrıca bu süreçte hayatınıza yaratıcı, hayal güçleri geniş partnerler de girebilir.

TERAZİ
(23 Eylül – 22 Ekim)
Bu hafta, kendinize ve başkalarına gösterdiğiniz hassasiyete ve ihtiyaçlarınıza çok önem verebilirsiniz. Ay sonuna kadar geleceğiniz ve kariyeriniz ilgili daha fazla düşünceli olabilirsiniz. Üstleriniz ve aile büyükleriniz ile olan ilişkilerinizde daha özenli olmalısınız. Yenilik yapmak için hızlı adımlarla koşmak yerine kendinize zaman tanıyın.

AKREP
(23 Ekim – 21 Kasım)
Bu hafta beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bu masrafları karşılayacak beklenmedik kaynaklarla da karşılaşma şansınız olduğunu unutmayın ve çevrenizi iyi gözleyin. Öyle ki, bulacağınız bir kaynak masrafları karşılamanın da ötesine geçebilir. Aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunlarıyla ilgili hastaneleri ziyaret edebilirsiniz. 

YAY
(22 Kasım – 21 Aralık)
Güneş’in 21 Haziran’da Yengeç burcuna geçmesiyle fazla ön planda olmak istemeyebilirsiniz. Zihniniz, işinizden başka konularla meşgul olabilir. Faaliyetlerinizi de bu konular üzerine yoğunlaştırıp işinizi ikinci plana atabilirsiniz. İdealizmi, kişisel çıkarlarınızı riske atacak boyutlara taşımamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu hafta mücadele ve güç gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

OĞLAK
(22 Aralık – 19 Ocak)
Yeniay ile birlikte hayatınızdaki sorunlardan ve size problem çıkaran kişilerden kendinizi soyutlayacaksınız. Bazı arkadaşlarınızın aşırı sinirli ve telaşlı davranması sizin de gerilmenize neden olabilir. Unutmayın, acele eden insanlar isteklerine geç kalır. Kalbiniz boş ise bu dönem karşınıza çıkan insanlara şans vermenizde fayda var.

KOVA
(20 Ocak – 18 Şubat)
Bu hafta sakin kalmayı başarır ve hoşgörülü tutumlar sergilerseniz, ilerleyen günlerde kazancınız tahmin etmediğiniz kadar çok olabilir. Maddi anlamda şansınız yükselirken, ev ve araba gibi yatırımlarda bulunmak için yine de acele etmemelisiniz. Ayrıca bazı iş seyahatleri, eğitim ve toplantılar da gündeminize gelebilir.

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)
Aşk hayatımızı ilgilendiren konularda geleceğinizi düşünerek kararlar vermelisiniz. Eğer çocuklarımızla ilgili bir mesele varsa, bunları da güzelce konuşmalısınız. Kendinizi güvende hissetmediğiniz, soru işareti taşıyan işlere kalkışmamalısınız. Köklü ve sağlam olanı tercih etmelisiniz. Bütün kararlarınızı aceleye getirmeden, duygusal düşünmeden ele almalısınız.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir