Astroloji

Nuray Sayarı’dan Haftalık Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)
Bu hafta Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay sayesinde hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama ve halkla ilişkiler gibi konular gündeminize gelebilir. Yurt dışı seyahatlerine çıkabilir, hukuksal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güç kazanacağınız, belki de önemli büyük bir iş başaracağınız günler yaşayacaksınız. 

BOĞA
(21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu hafta, Venüs burcunuzda olduğu için maddi konularla ilgili oldukça avantajlı olacaksınız. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi alanlardaki paylaşımlarınızda güven ve istikrar arıyorsunuz. Bir işbirliğinde maddi destek sağlayabilir ya da beklediğiniz bir yatırım için kredi desteği alabilirsiniz. Nafaka, tazminat, miras, sigorta, prim, ikramiye gibi konular da artık netleşebilir. 

İKİZLER
(21 Mayıs – 21 Haziran)
Bu hafta, yeni girişimlerde bulunabilir, terfi alabilir ya da başarınızı çevrenizdekiler ile paylaşabilirsiniz. Hedefleriniz konusunda daha hırslı ve cesur olacaksınız. Ancak üst pozisyonda yer alan kişilerle aranızda bazı gerginlikler yaşama riskiniz de mevcut. Daha  sakin hareket etmenizde fayda var. Gezegenlerin kombinasyonu sosyal ilişkilerinizi artıracak, bu sayede yeni dostluklar da edinebileceksiniz.

YENGEÇ
(22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu hafta sizin için parasal konular önem taşıyacak. Çocuklarınızın veya sizin geleceğiniz, ilişkinizdeki her türlü paylaşım, ileriye yönelik kişisel hedefleriniz gibi konular üzerinde düşüneceksiniz. Eğer şartlarınız tek başınıza ayakta durmanızın önüne geçiyorsa ve hedefleriniz ile kazancınız arasında farklılıklar varsa başkalarını idare etmek, onlara uymak zorunda kalabilirsiniz. 

ASLAN
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Güven duygunuzu, özgüveninizi ve ailenizi etkileyecek köklü değişimler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizi veya aile hayatınızı değiştirebilir, yüzeysel ve geçici unsurlar üzerinde durabilir, bunları daha kalıcı ve sağlam unsurlarla değiştirebilirsiniz. Bu hafta, çabucak öfkelenebilir ve bu öfkenin içe yönelmesiyle strese davetiye çıkarabilirsiniz.

BAŞAK
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Bu hafta, maddi konulara ve hayallerinize dair korkularınızdan arınmalısınız. Günlük yaşamınızda sevgi ve anlayış öne çıkabilir. Olaylara iyimser yaklaşmanız yeni kararlar almanıza yardım edebilir. Jüpiter’in ileri harekete geçmesiyle yurt dışı, uzak yollar, akademik ve yabancılarla ilişkiler konularında daha verimli ve rahat hareket edebilirsiniz. 

TERAZİ
(23 Eylül – 22 Ekim)
Mars, 15 Haziran’a  kadar Yengeç burcunda olacak ve sizin 10. evinizde ilerleyecek. Bu durum, kariyerinize daha fazla odaklanmanıza imkan verebilir. Hırslı ve bireysel davranışlarınız artabileceği için üstlerinizle ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Bu dönemde biraz açgözlü davranabilirsiniz. Gördüğünüz her şeyi beğenmeniz savurganlık yapmanıza yol açabilir.

AKREP
(23 Ekim – 21 Kasım)
Bu hafta, yeni tanıyacağınız kişiler konusunda seçici olmaya özen göstermelisiniz. Onlara karşı duyacağınız güveni sorgulamalısınız. Ayrıca uyku ve beslenme düzeninize önem vermelisiniz. İlişkisinde sorun olanların sadakat, güven, huzur, saygı ve sevgi ilkelerini yeniden gözden geçirmelerinde yarar var. Neptün’ün 16 Haziran’da Balık burcunda gerilemeye başlaması ile sosyal ve duygusal hayatınızda aldığınız risklerin 5 ay boyunca farkında olacaksınız.

YAY
(22 Kasım – 21 Aralık)
Bu hafta, özellikle işe girme veya iş değiştirme arifesinde olanlar için gökyüzünde çok faydalı enerjiler var. Gelir artırıcı bir adım atmanız ve iş hayatınızla ilgili bir girişim yapmanız için ay boyunca olumlu etkiler altında olacaksınız. Ayrıca idealleriniz, hayalleriniz veya kendinizle ilgili fikirleriniz, bir anda değişebilir ve yenilenebilir.

OĞLAK
(22 Aralık – 19 Ocak)
Gezegenlerin kombinasyonu enerjinizi artırırken hayal gücünüzü de yükseltecek. Bu dönem sözlerinize dikkat edin yarınınız olur, düşüncelerinize dikkat edin kaderiniz olur. Dolunay ile birlikte önümüzdeki üç hafta boyunca sosyal çevrenize karşı anlayışlı olmaya özen gösterin. Özellikle sezgilerinizin artığı bugünlerde bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Arkadaşlarınızı seçerken seçici olmaya özen gösterin. 

KOVA
(20 Ocak – 18 Şubat)
Evinizle ilgili bazı sorunlar uzun bir zamandır devam ediyorsa, bu dolunayla birlikte gün yüzüne çıkabilirler. Yapmanız gereken şey, oluşan karmaşık duruma çözüm bulmaktır. Sevdiklerinizle kenetlenerek zorlukları aşmaya çalışmanız ve gerçekçi değerlendirmelerde bulunmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Bu dönem maddiyata verdiğiniz önem, ona yüklediğiniz anlam ve idealleriniz önümüzdeki 5 ay boyunca değişebilir. 

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)
Bu hafta yakın çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kısa geziler yapabilirsiniz. Eğitim ile ilgili konularda daha ciddi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz, yakın yollar, iletişim, eğitim, zihinsel işler ve bağlantılarınız ile ilgili daha sağlamcı yaklaşımlarınız olabilir. Sözlü ifadeleriniz daha esnek ve çekici olabilir. Yakın çevrenizle ilgili daha fazla konfor ve huzur arayışında olabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizle ilgili beklediğiniz bir değişim, terfi veya atama gerçekleşebilir.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir