Astroloji

Nuray Sayarı’dan Haftalık Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)
Bu hafta Merkür, 4. evinizde geri harekete geçiyor; ay sonuna kadar da etkili. İletişim cihazlarınıza ve ulaşım araçlarınıza gerekli bakımı yaptırmadıysanız sorun yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizde aksilikler, rötarlar oluşabilir. Hane içinde iletişim problemlerinden kaynaklanabilecek sorunlar gündeminizde yer edinebilir. Elektronik alışverişlerinizi ve bazı önemli karar ile ilgili imzalarınızı ertelemenizde fayda var.

BOĞA
(21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu hafta, kariyerinize çok yoğun bir biçimde odaklanabilirsiniz. İnandığınız şey uğruna birçok zorluğa katlanmak zorunda kalacağınız sıkıntılı bir dönem olabilir. O kadar da dost canlısı olmayan arkadaşlarınız sizi terk edebilir ve kendinizi kaderinizle baş başa bırakılmış hissedebilirsiniz.

İKİZLER
(21 Mayıs – 21 Haziran)
Bu hafta, çevrenizde gelişen olaylara nedensiz tepki verebilirsiniz. Herkesin sizi desteklemesini beklemeniz yersiz. İdeallerinizi hayata geçirmek için göstereceğiniz çabanın olumlu sonuç vermesi, biraz da sizin sabırlı davranışlarınıza bağlı olarak gelişecek.

YENGEÇ
(22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu hafta, huzursuz bir şekilde davranabilirsiniz. Ancak bu davranışlarınızı çok yakınınızda olan kişiler gözlemleyebilecek. Eğer problemleriniz varsa, bunları en kısa zamanda halletmeye çalışın çünkü çoğu zaman halledemeyeceğinizi düşünüp, güvensizlik yaşayabilirsiniz. Bazı insanları, olayları da kafanıza takabilirsiniz.

ASLAN
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Bu hafta kendinizle ilgilenmeniz için en doğru zamanlardan biri, gökyüzü sizi destekliyor. Sağlık, beslenme ve kişisel gelişim gibi konulara yaratıcı bir yaklaşım gösterebilirsiniz. Şu günler, ideallerinizi gerçekleştirmeye çalışmakla oldukça yoğun olacak ve başarıya doğru adımlar atacaksınız.

BAŞAK
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Kırılganlığınızın ortaya çıkmasına neden olacak duygularınızdan kurtulmak isteyeceğiniz, özgürlüğe ihtiyaç duyacağınız, isyankar bir tavır sergileyeceğiniz bir haftadasınız. Bu dönemde dedikodu ve benzeri faaliyetlere hiç ilgi duymayarak ruhunuzun özgürleştiğinin de fakında olacaksınız.

TERAZİ
(23 Eylül – 22 Ekim)
İçinizdeki araştırma isteği kişiliğinizin derinliklerine dalmaya ve köklü içsel değişiklikler üzerinde çalışmaya sizi itebilir. Eğer bu konuda çok ileri giderseniz hem kendiniz hem de başkaları üzerinde gereğinden fazla baskın ve baskıcı hale gelebilirsiniz. Güvenlik, ev ve aile ile ilgili meseleler bu hafta özellikle ön plana çıkacak. Duygularınızla ilgili net fikirlere sahip olabilirsiniz. Çok kişisel ve samimi diyaloglar içine girmeniz de mümkün.

AKREP
(23 Ekim – 21 Kasım)
Tehlike veya kargaşa yaratabilecek enerjilere odaklanarak önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı sırların ortaya çıkması, büyüklerinizin ya da amirlerinizin sizi kışkırtması, tehlikeli kavga ve tartışmaların içine girmenize neden olabilir. Şiddetinizin hedefi de büyükleriniz olabilir; düşüncesiz adımlardan uzak durun.

YAY
(22 Kasım – 21 Aralık)
Sosyalleşmek, dışarı çıkmak, insanlarla bir arada bulunmak ve iyi vakit geçirmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Kendinize veya başkalarına karşı daha tarafsız, açık bir tavırla yaklaşmanızı özellikle tavsiye ediyorum. Bu hafta gökyüzünden olumlu açılar alarak desteklenirken çevrenize karşı anlayışla yaklaşmanızda fayda var.

OĞLAK
(22 Aralık – 19 Ocak)
Bu hafta aile büyükleriniz size ihtiyaç duyabilir. Onlara zaman ayırın, aksi takdirde pişmanlık duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ve iş hayatınızdaki kişilerin pasif halleri canınızı sıkabilir. Aranızın bozulduğu bir sevgiliniz varsa ya da evliliğinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, iletişiminizi güçlendirmek için doğru günlerdesiniz.

KOVA
(20 Ocak – 18 Şubat)
Bu hafta sorumluluklarınız artabilir. Yaşayacağınız tüm yeni gelişmeler, sizi ilk başta tedirgin edebilir, hatta zorlayabilir. Ancak kesinlikle altından kalkılamayacak kadar güç işler sayılmazlar. Siz sadece sakin kalıp mantıklı hareket etmeye gayret gösterin yeter.

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)
Bu hafta aşk hayatınız adına düşünceleriniz başka bir yöne odaklanacak olsa bile partnerinizi unutmamalısınız. En azından bir adım atın, daha sonra karşılıklı uyumun keyfine varacaksınız. Ayrıca merak içinde olduğunuz konuları öğrenmek için çok hevesli de olacaksınız.

 

1 Yorum

 1. Mine

  7 Mayıs 2018 kategori: 12:44

  Slm
  Nuray Hanim dogum Haritasini kaca bakiyorsunuz acaba. Bilgi alabilirmiyim.

  Tsk.ler.

  Saygilarlan
  Mine

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir