Astroloji

Nuray Sayarı’dan Haftalık Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)
Bu hafta yeniay, İkizler burcuna geçiyor. Haftaya yaratıcılığınızı ve çocuklarınızı ilgilendiren konularla başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru maddi durumunuzu ilgilendiren bazı olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bazı fırsatlar sizin için kendiliğinden gelişebilir; kaybetmiş olduğunuz bir eşyanızı da bu hafta bulabilirsiniz. Ayrıca bazı seyahat, eğitim, yayıncılık ve ulaşım konularında zeki kararlar alabilir, fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz.

BOĞA
(21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu hafta bütçenizi olumlu alanlarda değerlendirebileceğiniz harika gelişmeler olabilir, ama bir arkadaşından kötü bir yatırım önerisi de alabilirsiniz. Haftanın son günleri, kariyerinize çok yoğun bir biçimde odaklanacağınız, inandığınız şey uğruna birçok zorluğa katlanmak durumunda kalacağınız sıkıntılı bir dönem olabilir. O kadar da dost canlısı olmayan arkadaşlarınız sizi terk edebilir ve kendinizi kaderinizle baş başa bırakılmış gibi hissedebilirsiniz.

İKİZLER
(21 Mayıs – 21 Haziran)
Yeniay burcunuzda doğuyor. İş görüşmeleri, bağlantılar, aile yaşamınız, ilişkileriniz ve hedeflerinizle alakalı konularda yenilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hevesli ve bir hayli heyecan verici duygular yaşamanız da mümkün… Karşılaştığınız olay ve kişilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ölçülü olmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca bu hafta önce can diyerek, çevrenizden çok kendinizi önemsemelisiniz.

YENGEÇ
(22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu hafta bazen duygusal, bazen gergin, bazen de oldukça huzursuz davranabilirsiniz. Aklınız bir hayli hızlı çalışsa da, duygusal iniş ve çıkışlar sizi rahatsız edebilir. Bu süreçte aslında yapmanız gerekenler; girişimde bulunmak ve ifade etmek istediğiniz işlere, meselelere öncelik vererek hazırlanmanızdır. Bu dönemde parasal konularda bir hayli düşünceli olabilirsiniz. “Nereden kazanç elde ederim, nasıl güven içinde yaşarım, neler yapabilirim?” diyerek hesaplamalar yapabilir, bunun sonucunda ise başarılı olabilirsiniz.

ASLAN
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Ayın son haftasını sizin için aşk kokusu sarıyor. Çünkü arkadaş toplantılarınızda ve gruplarınızda tanıştığınız bir kişiyle yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkileriniz de güçlenebilir. Ayrıca bu dönem bitmek bilmeyen keşifler, ısrarla devam ettiğiniz araştırmalar ve sürekli değişim sizi meşgul edecek. Ayrıca bu hafta, kendinizle ilgilenme konusunda idealist bir tutum içine girebilirsiniz. Sağlık, beslenme ve kişisel gelişim gibi meselelere yaratıcı bir yaklaşım gösterebilirsiniz. İdealinizdeki ‘sizi’ gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz.

BAŞAK
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Bu dönem, maddi konularla ilgili bazı ayarlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan, vitrinlerin çekiciliği de ağır basabilir; günlerinizi alışverişte geçirmek isteyebilirsiniz, fakat gereksiz harcamalar yapmamaya özen göstermenizde fayda var. 23, 24, 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde kendinizi güvende hissetmeyebilir, kırılganlığınızın ortaya çıkmasına yol açacak en ufak duygulardan bile kurtulmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğe ihtiyaç duyduğunuz, isyankar tavırlar da sergileyebilirsiniz. Bu dönemde kendi kişiliğinizi analiz edin, derin sohbetlere girin, dedikodu yapmayın ve benzeri faaliyetlere hiç ilgi duymayın ki, ruhunuzun özgürleştiğinin farkına varın.

TERAZİ
(23 Eylül – 22 Ekim)
Bu hafta biraz açgözlü davranabilirsiniz. Gördüğünüz her şeyi beğenmeniz, savurganlık yapmanıza yol açabilir. Kaliteli ve zevkli seçimleriniz sayesinde kariyeriniz açısından kazançlı çıkabilirsiniz. İçinizdeki araştırma inceleme isteği sizi kişiliğinizin derinliklerine dalmaya ve köklü içsel değişiklikler üzerinde çalışmaya itebilir. Eğer bu konuda çok ileri giderseniz, hem kendiniz hem de başkaları üzerinde gereğinden fazla baskın ve baskıcı hale gelebilirsiniz.

AKREP
(23 Ekim – 21 Kasım)
Duygularınız bu dönem oldukça yoğun olabilir. Bunları çevrenizle paylaşmak, en azından hissettirmek isteyebilirsiniz. Olumlu duygularınızı ön plana alın ve sevdiklerinize kendilerine ne kadar önem verdiğinizi hissettirin. Hedeflerinizi, umutlarınızı, arzularınızı gözden geçirmeye, size güç katacak ilişkileri yürütebilmek için bakış açınızı yeniden düzenlemeye bakın. 25 Mayıs’ta yeniay İkizler burcunda doğuyor. Bu da ortak mallar, vergiler gibi borçların yeniden gündeme gelmesine neden olabilir.

YAY
(22 Kasım – 21 Aralık)
Yeni haftaya katılacağınız davetler damga vurabilir. Bu davetler sayesinde yeni kişilerle tanışabilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Onlarla farklı sohbetler edebilir, size ilginç gelebilecek kişisel tarzlarla tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca sosyalleşmek, dışarı çıkmak, insanlarla bir arada bulunmak, iyi vakit geçirmek isteyeceğiniz bu döneme ‘merhaba’ deyin. Kendinize veya başkalarına karşı daha tarafsız, açık bir tavırla yaklaşmayı da unutmayın.

OĞLAK
(22 Aralık – 19 Ocak)
Bu hafta hayatı ne kadar doğru yaşıyorsunuz, bireysel olarak alma-verme dengeniz yerinde mi, ne zaman ‘hayır’ diyor, ne zaman eve gidiyorsunuz, doğru zamanlarda mısınız, tüm bunları sorgulayabilirsiniz. Aranızın bozulduğu bir sevgiliniz ya da mola verdiğiniz bir evliliğiniz varsa, iletişiminizi güçlendirmek için doğru bir dönemdesiniz. Ayrıca aile büyükleriniz sizin sevginize ihtiyaç duyabilirler. Onlara zaman ayırın, yoksa bu size pişmanlık getirebilir. Ne kadar sağlıklı besleniyorsunuz, spor yapıyor musunuz, spor yapmaya ara mı verdiniz? Haydi, hemen harekete geçin, düzenli yaşayın ve sağlıklı beslenin, bu dönem sizin için çok uygun!

KOVA
(20 Ocak – 18 Şubat)
Farklı şeylere duyduğunuz ilginin bu hafta çok daha güçlendiğini görebilirsiniz. Uzaklarda olup bitenlerden haberdar olma, yeni şeyler öğrenme, yeni yerleri gezip görme isteğinizi gidermek için planlara başlayabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir, geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak, ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu durum, iş hayatınızda da zamanı yeterince yönetememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)
Bu hafta, yatırımlar ya da uzun vadeli planlamalar yapmak için uygun bir zaman dilimi değil. Bazı iş arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz. Bu da onlara karşı duyduğunuz güveni sorgulamanıza neden olabilir. Yapmanız gereken en iyi şey, sakin olup uyumlu tavırlar sergilemenizdir. Ayrıca aşk hayatınız adına düşünceleriniz başka bir yönde odaklanacak olsa bile partnerinizi de unutmamalısınız. En azından bir adım atın, daha sonra karşılıklı uyumun keyfine varacaksınız.

 

 

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir