Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, burçları yorumluyor. İşte, Nuray Sayarı’nın kaleminden haftalık burç yorumları…

KOÇ
(21 MART – 20 NİSAN)

Birlikte çalıştığınız ve çok güvendiğiniz kişilerle ilgili ciddi olaylar yaşayabilirsiniz. Bu kişiler sizi özellikle maddi açıdan zarara uğratabilirler. Haftanın son günlerine doğru hatalarının farkına varıp, sizden özür dileyebilirler. Onları affedin, fakat hayatınızdan çıkarın. Kalbinizde kimse yoksa ve yeni bir ilişkiye dair heyecan duyuyorsanız, yeni bir ilişkiye başlayabilir ve yaşam enerjinizi yükseltebilirsiniz.

BOĞA
(21 NİSAN – 20 MAYIS)

Haftaya cesur bir tutumla başlayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili sizi düşündüren ve aynı zamanda beklentilerinizle örtüşmeyen olumsuzluklardan arınacaksınız. Haftanın son günlerine doğru yeni ortamlara katılabilir, orada sizi heyecanlandıracak kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca eski sevgilileriniz size geri dönmek de isteyebilirler. Ona şans vermemenizde fayda var.

İKİZLER
(21 MAYIS – 21 HAZİRAN)

Gezegenlerin kombinasyonu, iş hayatınızla ilgili mücadele ettiğiniz konularda olumlu sonuçlar alabileceğinizi gösteriyor. Bu hafta partnerinizle kuracağınız güçlü iletişim sayesinde aşk hayatınızla ilgili problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Evinizde son derece huzurlu olurken, aile ilişkilerinizde de güven dolu olacağınız bir haftadasınız.

YENGEÇ
(22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Çevrenizdeki kişiler tarafından duygusuz biri olarak değerlendirilebilirsiniz. Başkalarının duygularınızı sorgulaması canınızı sıkmasın. Nasıl hissediyorsanız öyle yaşayın. Sonuca varamadığınız parasal konular hafta sonuna doğru çözüme kavuşacak. Yakınlarınız arasında oluşacak anlaşmazlıklar sizi yorabilir. Onlara yardımcı olmaya çalışın.

ASLAN
(23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Kariyerinizle ilgili seyahatler yapabilir, bunların sonunda alacağınız sorumluluklardan dolayı endişelenebilirsiniz. Oysa bunların üstesinden kolayca geleceksiniz. “Erken kalkan yol alır” sözünü kulağınıza küpe yapın ve alacağınız sorumlulukların altından başarıyla kalkabileceğinize inanın. Kendinize güvenin. Aşk hayatınızda samimiyet ön planda olacak ve buna dair oluşan sorunları da çözümleyebileceksiniz.

BAŞAK
(23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Kariyer ve sosyal hayatınıza dair çevrenizden güzel sözler duymak isteyebilirsiniz. Peki, bunu gerçekten hak ediyor musunuz? Gereksiz yere övülmek sizi hiçbir şey kazandırmaz. Haftanın son günlerine doğru gayrimenkul işleriniz ön plana çıkabilir. Bu anlaşmaları yaparken, dikkat dağınıklığı yaşayabilir ve zarar görebilirsiniz. Aşkla ilgili konulara mümkün olduğunca sağduyulu yaklaşın.

TERAZİ
(23 EYLÜL – 22 EKİM)

Aşk ve evlilik hayatınıza hafta boyunca özen gösterin. Partnerinize karşı mümkün olduğunca sakin ve anlayışlı olun. Aksi takdirde sorun yaşayabilir, hatta yollarınızı ayırmaya bile karar verebilirsiniz. İş hayatınızda kazanca değil, hedefe odaklanın. Böyle bir tavırdan yana olursanız, hayalini kurduğunuz maddiyata kavuşabilirsiniz.

AKREP
(23 EKİM – 21 KASIM)

Size samimi davranmayan arkadaşlarınızı fark edebilirsiniz. Bu durumun sabrınızı sınamasına izin vermeyin. Yolunda gitmeyen işleriniz haftanın 6. ve 7. günü yoluna girerken, maddi kayıplarınızın kazanca dönmesi de motivasyonunuzu yükseltecek. Yaşam enerjinizin yükselmesini istiyorsanız, hafta boyunca sevdiğiniz insanlarla iletişim kuramaya özen gösterin.

YAY
(22 KASIM – 21 ARALIK)

Yurt dışına seyahat etmek istiyor, fakat bazı sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız, bu hafta tüm bu engelleri ortadan kaldırabilirsiniz. Motivasyonunuzun yükseleceği günler yaşıyorsunuz. Yeni bir işe başlamak veya iş değiştirmek istiyorsanız, her şeyin istediğiniz gibi olacağını bilmelisiniz. Haftanın son 3 günü partnerinizle ilgilenin, onu ihmal etmeyin. Eski sevgiliniz size geri dönmek isteyebilir. Geçmişi geçmişte bırakın, tamamen geleceğe odaklanın.

OĞLAK
(22 ARALIK – 19 OCAK)

İş arkadaşlarınızın tavırları sizi yakından ilgilendirecek. Özellikle sert ve asabi bir yöneticiye bağlı çalışıyorsanız, ona karşı sağduyulu davranın. Mesela ona gülümseyerek bakın. Bu tutumunuzla herkesi ikna edebileceğinizi fark edeceksiniz. Partnerinizin sizi heyecanlandıracak sürprizlerine hazır olun.

KOVA
(20 OCAK – 18 ŞUBAT)

Sosyal yaşamanızda uğradığınız haksızlıklar sona eriyor. Evren, kıymetinizi bilmeyen kişiler bazı dersler verecek. Bu da onların size geri dönmelerine neden olacak. Haksızlığa uğradığınız kişileri hayatınıza tekrar almayın ama onlara öfke de duymayın. Bedeninizi kinden ve nefretten arındırabilecek ortamlarda olmaya hafta boyunca özen gösterin. Kendinizi şifalandırın.

BALIK
(19 ŞUBAT – 20 MART)

Yeni bir iş arayışı içindeyseniz veya sektör değiştirmek istiyorsanız, bunları gezegenlerin kombinasyonu sayesinde istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da oldukça başarılı günler yaşayacaksınız. Bu hafta tanışacağınız kişilerle gelecek vaat eden bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Saç sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemlere karşı hassas olun ve dökülen saçlarınızı güçlendirmeye çalışın.

Sevgiler,
Nuray Sayarı

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir