Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, burçları yorumluyor. İşte, Nuray Sayarı’nın burcunuz hakkındaki bu haftaya özel yorumları…

KOÇ
(21 MART – 20 NİSAN)

Bu hafta karşıt burcunuza geçen Merkür sayesinde sizi zorlayan kişilere karşı oluşan tükenmişlik duygunuzdan tamamen arınıyorsunuz. Aynı zamanda zihninizi iş hayatınızla ilgili meşgul eden sorunlardan haftanın ortasına doğru kolaylıkla kurtuluyorsunuz. Evliyseniz ya da uzun bir ilişkiniz varsa partnerinize açık olmanızda fayda var. Eğer yalnızsanız yeni bir aşka başlamak için doğru bir süreçtesiniz.

BOĞA
(21 NİSAN – 20 MAYIS)

Gezegenlerin kombinasyonu size dengede kalmanın önemli olduğunu gösterecek ve siz de bunu çevrenize hissettirmek isteyeceksiniz. Fakat bu hafta, çevrenizdeki kişilerin bu yönde değişmesi için onlara  baskı kurmayın. Çünkü böyle bir davranışta bulunmanız, sizi yeni bir sınavla karşılaştıracaktır. Gece uykularınıza ve beslenmenize sağlığınız için özen göstermelisiniz.

İKİZLER
(21 MAYIS – 21 HAZİRAN)

Hafta boyunca kariyerinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Bunun için hareketli olmaya özen göstermelisiniz. Hayal kırıklıkları yaşayıp, üzülmüş olabilirsiniz. Artık onları tekrar yaşamak zorunda değilsiniz. Geçmişi bırakın, şimdiki anda kalın ve bundan sonra geçmiş koşulları, şimdiki ilişkilerinizde de yaşayacağınızı düşünmeyin. Hislerinize hafta boyunca güven duyun.

YENGEÇ
(22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Yaşam enerjiniz yükselirken yapmak isteyip yapamadıklarınızı hafta boyunca gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Sizin için zor olan her şeyi hayata geçirebilmeniz, size ayrıca şans getirecek ve kendinize olan güveninizi artıracak. Anne ve babanızla olan ilişkilerinize özen gösterin, onlara zaman ayırmayı unutmayın. İlişkiniz varsa partnerinizle yazarak iletişim kurmanızda fayda var.

ASLAN
(23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Bu hafta çevrenize dahil olan kişilere orijinal bir insan olduğunuzun izlenimini verebilirsiniz. Katıldığınız ortamlarda sarf ettiğiniz sözlerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hakkınızda konuşulsa veya size karşı önyargılı davranılsa bile siz yine de önünüze bakın. Maddi açıdan kayıplarınız kazanca dönüşecek. Hafta sonuna doğru maddi sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK
(23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte hayata bakışınızdan günlük planlarınıza kadar olan her şeyi sorgulayabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru bazı arkadaşlarınız adına oluşan şüphelerin yersiz olmadığını fark edeceksiniz. Küsmek yerine, hoşunuza gitmeyen kişileri sevgiyle hayatınızdan çıkarmanızda fayda var.

TERAZİ
(23 EYLÜL – 22 EKİM)

Geçtiğimiz günlerde Merkür’ün burcunuzu ziyaret etmesi, Güneş’in Terazi burcuna geçmesi, sizlerin daha fazla araştırmacı olmasını sağlayabilir. Gezegenlerin kombinasyonu, iş hayatınıza ve günlük işlerinize karşı sizi üretmeye teşvik edecek. Ayrıca hak ettiğiniz yere doğru ilerlemeniz için size karşı baskı oluşturacak. Fakat bu hafta acele ettiğiniz şeylere geç kalabilirsiniz. Hafta boyunca telaşlı davranmamaya özen gösterin.

AKREP
(23 EKİM – 21 KASIM)

Bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, fakat özgürlük sizin için çok önemli. Zihinsel olarak özgür olmak yaşam felsefeniz olduğu için kimsenin bunu engellemesine izin vermeyin. Özgür ruhunuz ile yol alırsanız, daha iyi fırsatları hayatınıza çekebilirsiniz. Yeter ki bunların oluşmasına izin verin. Aşk hayatınızda, hafta boyunca sevmek ve sevilmek sizin için çok önemli olacak.

YAY
(22 KASIM – 21 ARALIK)

Hafta boyunca sorumluluklarınızı nasıl taşıdığınızı sorgulayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için zaman ayırmanızda fayda var. Düşünceleri hoşunuza gitmeyen kişileri haftanın sonuna doğru hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu hafta, özgür ve sağlam adımlarla kariyer hayatınız için plan yapın. Partneriniz, sürpriz bir hafta sonu tatili düzenleyebilir. Tatile çıkmak içinizden gelmiyorsa bahane uydurmadan seyahate hazır olmadığınızı açıkça partnerinize söyleyin.

OĞLAK
(22 ARALIK – 19 OCAK)

Bu hafta her şeye sahip olma duygusuyla hareket edebilirsiniz. Kazandığınızı biriktirmek en doğal hakkınız ama o paranın adını koymanızda fayda var. Gezegenlerin kombinasyonu size diyor ki, “Zora düşerim, zorluk çekerim, ama biriktirdiğim paramı da ona göre değerlendiririm.” İş arkadaşlarınızla samimi olmanız bu hafta işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu hafta ilişkinizi canlandırabilecek ortamlar hazırlayın.

KOVA
(20 OCAK – 18 ŞUBAT)

Gerçekleri göreceğiniz bir haftadasınız. Hayatınızdan çıkardığınız kişilerle ilgili kendinize hesap soruyorsanız, bunun boşuna olduğunun farkına varacaksınız. Arkanızdan oynanan oyunları görebilir, hüsrana uğrayabilirsiniz. Unutmayın, bunları ne kadar erken fark edebilirseniz o kadar büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Bunun size verilmiş bir ödül olduğunu hafta boyunca kendinize hatırlatın.

BALIK
(19 ŞUBAT – 20 MART)

Bu hafta çevrenizdeki kişilerin aşk hayatınızla ilgili yorum yapmalarına izin vermeyin. Partnerinizle yaşadığınız sorunları başkalarına anlatmayın, kendi aranızda çözümlemeye özen gösterin. Ayrıca kariyer hayatınızda, sizin için sır olan şeyleri de kimseye anlatmayın. Maddi konularda, endişe etmeden kararlı adımlar atmaya özen gösterin. Sağlığınız için korkularınızdan ve şüphelerinizden arınmanızda fayda var.

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir