Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, burçları yorumluyor. İşte, Nuray Sayarı’nın burcunuz hakkındaki bu haftaya özel yorumları…

KOÇ
(21 MART – 20 NİSAN)

Aile ilişkilerinize yön vermek istiyorsanız, ısrarcı olmayın. Akrabalarınızla olan problemlerinizi çözmeye özen gösterin. Aile büyüklerinizle ilişkileriniz ne kadar sağlam? Onların desteği sizin yaşamanızda etkili mi? Tüm bu konuları hafta boyunca düşünmeniz ve kırıcı olmamanız gerekiyor.

BOĞA
(21 NİSAN – 20 MAYIS)

Bu hafta gerçekleşen güneş tutulması, kişisel meselelere detaycı yaklaşmanıza neden olabilir. Bazı arkadaşlarınızın ise desteğinize ihtiyacı artabilir. Onlara destek verin. İlişkilerinizde seçici bir süreçten geçiyorsunuz. Aşk hayatınızda ani kararlar almayın. Hatta mümkünse ilişkinizde gizli saklı bir şey kalmamasına özen gösterin. Sırlarınızı kimseye açıklamamaya da özen gösterin.

İKİZLER
(21 MAYIS – 21 HAZİRAN)

Güneş tutulması ve gezegenlerin konumu, gizli saklı işler ve ilişkiler konusunda hafta boyunca sizi uyarıyor. Yeniliğe açık bir yapınız var ama bu hafta, yenilik ve değişimlerden uzak kalmanız gerekiyor. Mevcut düzeninizi, sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışın. Ani kararlar almayın. Yeni ortamlara dahil olabilirsiniz, hatta bazı arkadaş davetleri alabilirsiniz. Katılın, ama yeni ilişkilere dahil olmayın.

YENGEÇ
(22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Yanlış anlaşılmalara açık bir süreçtesiniz. Konuşmalarınızı ve planlarınızı hissederek paylaşın. Güven duymadığınız hiçbir duygularınızı ortaya koymayın. Aşk hayatınızda veya evliliğinizde kıskanç davranışlarda bulunabilirsiniz. Hafta boyunca nispet içeren tavır ve davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu durum, ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir, dikkatli olun.

ASLAN
(23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Hafta boyunca geçmişten arınmak isteyebilirsiniz. Geçmişe ait konuları geleceğe taşımak istemeyeceksiniz. Kaçırdığınızı düşündüğünüz, hatta kaybettiğiniz fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Hayat size bu dönem yeni güzellikler getirecek, geleceğe güven duyacaksınız. Hedeflerinizi artıracaksınız. Önümüzdeki günlerde planlamadığınız şekilde sürpriz aşklarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK
(23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Güneş tutulması sizi para evinizde etkiliyor. Bu, başarının sizinle birlikte olmasını sağlayacak. Özellikle maddi konularda hak ettiğiniz imkanları elde edeceksiniz. Yaptığınız işlerde, talep etmeden destek ve yardım görebilirsiniz. Hatta zam bile alabilirsiniz. Yeni fırsatların önünüze gelmesiyle tercihleriniz de artabilir. Para ile ilgili bütün korkularınız bitiyor. Aşk hayatınızda, size yük gibi gelen şeylerden arınacaksınız.

TERAZİ
(23 EYLÜL – 22 EKİM)

Aileniz ile ilgili çözülmeyen sorunlar hafta boyunca gündeminizde olacak. Tüm sorunları ortadan kaldırmak için kararlı olacaksınız ve bunu başaracaksınız. Yeni bir ev almaya karar verebilirsiniz. Hatta yatırım yapma konusunda da istekli olabilirsiniz. Her şey için Merkür gerilemesinin bitmesini bekleyin. Ayrıca artan cesaretinizle problem ve sorun olan her şeyi sonlandırmanız hiç zor olmayacak.

AKREP
(23 EKİM – 21 KASIM)

Hafta boyunca yaşam enerjiniz artacak. Bu, kendinize olan güveninizin artmasını da sağlayacak. Katıldığınız ortamlarda tüm dikkatlerin üzerinizde olmasına şaşırabilirsiniz. Bu dönem dilediğiniz her şeyi kolaylıkla hayatınıza çekebileceksiniz. Gökyüzü sizden yana…

YAY
(22 KASIM – 21 ARALIK)

Güneş tutulmasının size verdiği enerji güçlü işler yapmanızı sağlayacak. Taşıdığınız sorumluluğu arzu ettiğiniz gibi sonuçlandıracaksınız. Size hizmet eden kişilere biraz daha anlayışlı olmalısınız. Maddi konularda biraz daha titiz davranmanız gereken bir süreçtesiniz. Ani hiçbir karar almayın, yeni ayı bekleyin.

OĞLAK
(22 ARALIK – 19 OCAK)

Hafta boyunca kararlılık sizin için ön planda olacak. İş arkadaşlarınız motivasyonunuzu düşürmesin. Karar verdiğiniz projelerinizin üzerine gidin, çünkü çok şanslı bir döneme girdiniz. Eskinin ve geçmişin sizin için artık hiçbir önemi yok. Fakat geçmişle yaşayan bir hayat arkadaşıyla birlikte olabilirsiniz. Ona karşı baskıcı, uyarıcı olmak yerine açıklayıcı ve destekleyici olmaya özen gösterin.

KOVA
(20 OCAK – 18 ŞUBAT)

Bu hafta ve önümüzdeki haftalarda bile “Ben buradayım, kararlıyım” dediğinizi fark edeceksiniz. Çalışma ortamınızdaki kişilerin gizli düşmanlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Hafta boyunca korku enerjisi barındırmamaya özen gösterin. Gelecekle ilgili planladığınız her şeye adım adım ilerlediğinizi hissedeceksiniz. Bazılarınız ilişkisini sonlandırabilir, bazılarınız ise ilişkisinin enerjisini sorgulayabilir. Bu dönem sizden gizlenen her şey önünüze gelebilir.

BALIK
(19 ŞUBAT – 20 MART)

Güneş tutulmasıyla birlikte inandığınız işleri ve kişileri sorgulayabilirsiniz. İnanmadığınız hiçbir iletişimi hayatınızda barındırmayın. Geleceğiniz ve beklentileriniz konusunda kararlı olun. Israrcı diyaloglar içerisinde olacağınız ortamlarda bulunmayın. Size karşı samimi olmayan bazı kişilerin maskeleri düşebilir. Bu durum karşısında şükredin. Artık hiçbir şey gizli kalmayacak, her şey önünüze gelecek.

 

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir