Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, burçları yorumluyor. İşte, Nuray Sayarı’nın burcunuz hakkındaki bu haftaya özel yorumları…

KOÇ
(21 MART – 20 NİSAN)

Bu hafta, kariyerinizin geleceği ile ilgili yeni planlar yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Merkür gerilerken yeni planlar yapmanız, var olan kariyerinizin bozulmasına dahi neden olabilir. Gelecek ile ilgili kaygılı ve huzursuz olmamaya hafta boyunca özen gösterin. Sosyal hayatınızda kırgınlıklara açık bir haftadasınız. Yaşam enerjinizi aşağı çeken kişilerden uzak durun. Merkür gerilerken yeni aşklara kendinizi kapatın.

BOĞA
(21 NİSAN – 20 MAYIS)

Bu hafta sosyal ortamlarda bulunmayı daha çok isteyeceksiniz. Fakat bu nedenle işlerinizi ertelerseniz pişman olabilirsiniz. Maddi konular yönünden oldukça kazançlı bir haftadasınız. Bütçe planlaması yapmadan çevrenizdekilere borç  vermeyin. Bu dönemde elinizden çıkan paralar size geri dönmeyebilir. Hafta boyunca sindirim sisteminize özen göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER
(21 MAYIS – 21 HAZİRAN)

Bu hafta sizi anlamadığını düşündüğünüz kişilere karşı alıngan davranmayın. Sağlığınız konusunda da endişe etmeyin. Yersiz korkularınızı bilinçaltınızdan özgürleştirin. Hafta sonuna doğru elinize geçecek paralara sevinebilirsiniz. Yaptığınız yatırımlar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Aşk hayatınızda evlilik kararı alabilir, partnerinizle olan sorunlarınızı karşılıklı konuşarak çözümleyebilirsiniz.

YENGEÇ
(22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Kariyerinizde detaylara fazlasıyla takılabilirsiniz. Bu durum çalışma arkadaşlarınızın hakkınızda şüphe duymasına neden olabilir. Aşk hayatınızda kontrolünüz dışında gelişecek gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlişkiniz konusunda gökyüzü sizi uyarıyor! Dikkatli olun, agresif tutumlarda bulunmayın. Sağlığınızda ise alerjik etkilere açıksınız. İhmalci olmayın, bilmediğiniz ürünleri kullanmayın.

ASLAN
(23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Gezegenlerin bu haftaki konumu hayatınızdaki demode olan şeylerden kurtulmanız için sizi teşvik edebilir. Mevcut işlerinizin geleceği ile ilgili planlamalar yapmayın. Sizi hafta boyunca kaygılandıran iş düzenlemeleriyle ilgili olan her şeyi zamana bırakın. Bu hafta özellikle diş sağlığınızla alakalı yaşadığınız ağrıları ihmal etmeyin.

BAŞAK
(23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Bu hafta yarım kalan işlerinizi tamamlamaya konsantre olacaksınız. Maddi konularda gelecek korkusuna kapılmayın. Parasal bereketinizin artması için kendinizi destekleyin. Aşk hayatınızda kıskançlıklardan kaynaklanan sorunlar ayrılık yaşamanıza neden olabilir. İlişkinizde soru işaretine neden olan her şeyi zamana bırakın.

TERAZİ
(23 EYLÜL – 22 EKİM)

Ruhsal ve duygusal olarak ne istediğini bilmeyen birçok kişi karşınıza gelebilir. Herkesi olduğu gibi görüp, kabul edin. Size belirsizlik yaşatacak ilişkilere ve işlere kapılarınızı kapatın. Bu hafta, elinizden çıkan paralar size geri dönebilir. Gayrimenkul satın almak veya ofis taşımak için ise uygun bir dönemde değilsiniz. Aşk hayatınızda alıngan davranmazsanız, sorunlardan uzak durabilirsiniz.

AKREP
(23 EKİM – 21 KASIM)

Bu hafta derin duygular yaşayabilir, alıngan davranabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda yeni planlar yapmayın. Katılacağınız ortamlarda karşınıza yeni kişiler çıkabilir, onlarla yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz.  Bunu biraz ertelemenizde fayda var. Şu günlerde eviniz ile ilgili ertelediğiniz her şeyi gerçekleştirmeniz size iyi gelebilir. Sağlığınızla ilgili baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Devam eden bu şikayetiniz için doktora başvurmanız gerekebilir.

YAY
(22 KASIM – 21 ARALIK)

Bu haftayı planlı ve programlı bir şekilde geçirirseniz, uzun bir süredir beklediğiniz terfiye kavuşabilirsiniz. Geciken veya sonuçlanmayan her şey önünüze gelebilir. Yarım kalan şeylere doğru adım atmak için uygun bir dönemdesiniz. Geleceğinize ve ilişkilerinize güven duyun. Bu hafta özellikle ruhunuza iyi gelen şeyler yapmaya özen gösterin.

OĞLAK
(22 ARALIK – 19 OCAK)

Bu hafta geçmişe dair her şeyi yıkıp, yeniyi kurmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişimler yapmayın, duruşunuzu netleştirin. Hayattan beklentilerinizi belirleyin. İlişkiler konusunda mümkün olduğunca dengeli olmaya özen gösterin. Eklem rahatsızlıklarına karşı açık ve hassas olabilirsiniz. Şikayetinizi ihmal etmeyin.

KOVA
(20 OCAK – 18 ŞUBAT)

Hayatta her an detoksa ihtiyaç duyarız. Çevresel ilişkilerinizde hiç olmadığınız kadar detoks yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu hafta sakin olup, oluruna bırakmaya özen gösterin. Bütçenizi hafta boyunca planlayın. “Fark edildim, kıymetim bilindi” diyebileceğiniz özel bir haftadasınız. Artan iştahınız kilo almanıza neden olabilir. İştahınıza dikkat etmenizde fayda var.

BALIK
(19 ŞUBAT – 20 MART)

Hafta boyunca fazlasıyla duygusal davranabilirsiniz. Bu tutumunuz çevrenizdeki kişilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Bu hafta mümkün olduğunca mutlu duygular yakalamaya özen gösterin. Sürekli geçmişi hatırlayabilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizi gündeminizde tutmayın, onlardan ders çıkarıp, geleceğinize odaklanın. Aşk hayatınızda geçmişi anmayın, bitmiş ilişkilerinize şans vermeyin.

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir