Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, burçları yorumluyor. İşte, Nuray Sayarı’nın burcunuz hakkındaki bu haftaya özel yorumları…

Önceden hatırlatalım: İçinde bulunduğumuz haftada gökyüzü bir hayli hareketli. Dolunayın Kova burcunda doğmasının yanı sıra Merkür hafta sonuna doğru Başak burcunda gerileyecek.

KOÇ

(21 MART – 20 NİSAN)

İş ve özel hayatınızda, çözüme ulaştıramadığınız konuların sonuca doğru hızla ilerlediğini fark edebilirsiniz. Kalbiniz boşsa ve yalnızsanız, karşınıza yeni kişiler çıkabilir. Fakat bu dönemde başlayacağınız ilişkiler, sonuca maalesef varmayabilir. Yaşam enerjinizin tükendiğini hissetmek istemiyorsanız ve birlikteliğe duyduğunuz tutkunun azalmasını istemiyorsanız yeni ilişkiye başlamayın. Sağlık açısında ise alerjik etkilere karşı dikkatli olmanızda yarar var.

BOĞA
(21 NİSAN – 20 MAYIS)

Bu hafta araştırma yapmak, kendinizi geliştirmek ve hatta eksik olduğunuz alanlarda eğitim almak için oldukça aktif bir süreçtesiniz. Sizler için çalışmak ve kendinizi geliştirmek bu hafta bir hayli ön planda olacak. Seyahate çıkmayı planlıyorsanız, Merkür gerileyeceği için temkinli olmanızda fayda var. Aksi takdirde eşyalarınızı kaybedebilir, yolculuklar sırasında maddi olarak zarar görebilirsiniz.

İKİZLER
(21 MAYIS – 21 HAZİRAN)

Aile ilişkileriniz içinde sonuca varamayan, tartışma yaratan konular varsa gökyüzünün yardımı sayesinde tüm bunları açığa kavuşturabilirsiniz. İş hayatınızda ise kayıplarınız kazanca dönebilir. Ayrıca bu dönem, yakınlarınıza borç para verecekseniz, paranızı geri alamayacağınızı bilmelisiniz. Kaybetmekten korkmuyorsanız, elinizden çıkan para ile ilgili kaygıya girmiyorsanız borç vermenizde bir mahsur yok.

YENGEÇ
(22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Bu hafta aşk hayatınız oldukça aktif geçecek. Sevgilinizle aranızda oluşan geçimsizlikler ya da yaşanmış kırgınlıklar tekrar gündeminizde olabilir. Sorunlara sorun ile karşılık vermeyin. Aranızdaki iletişimi güçlendirmeye, kaygılarınızdan ve huzursuzluklarınızdan arınmaya özen gösterin. Şansınıza güveniyor musunuz? Şans oyunlarıyla birlikte bir gelecek mi kurmaya çalışıyorsunuz? Özellikle bu hafta, borsa ya da şans oyunlarıyla ilgili yatırımlar düşünüyorsanız, gezenler size “uzak dur” diyor.

ASLAN
(23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Hizmet ettiğiniz iş alanında aktif olmanız gereken bir süreçtesiniz. Özellikle size hizmet eden, evinizde veya işinizde çalışan kişilerle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönem, birlikte çalıştığınız kişiler işten ayrılabilir veya siz onları işten çıkarabilirsiniz. Ayrıca işle ilgili korkularınız da gün yüzüne çıkabilir. Sizi korkutan, kaygılandıran düşüncelerden arınmaya özen gösterin. Aşk hayatınızla ilgili şüphelerinizden uzak durmanızda da fayda var.

BAŞAK
(23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Ortaklaşa işler yapıyorsanız ya da kurmak istiyorsanız, özellikle Merkür gerilerken bunlara başlamayın. İş ve ortaklıklarınızdaki yarım kalan konularda çözümler sürecindesiniz. Yeni başlangıçlara adım atmamalı, yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Uzun bir süredir kayıp olan eşyalarınızı bulabilirsiniz. Bilgisayar ile çalışıyorsanız dosyalarınızı yedekleyin. Bozulan telefonlarınızın yerine yenilerini almaktansa tamir ettirin. Mümkünse tüm bunları Merkür gerilemesinden sonra yapın.

TERAZİ
(23 EYLÜL – 22 EKİM)

Manevi gücünüzü yükseltmek ve kendinize duyduğunuz güveninizi artırmak için çok doğru bir süreçtesiniz. Bu hafta ilişkinizin geleceği ile ilgili yeni başlangıçlar asla yapmayın. Partneriniz, size olan sevgisi konusunda şüphe duyabilir. Ona karşı açık sözlü olmaya özen gösterin. Maddi konularda yeni başlangıçlar yapmayın ve niyetlerde bulunmayın. Var olan işinizi ve dileklerinizi şimdiden itibaren kabule geçin.

AKREP
(23 EKİM – 21 KASIM)

Bu dönem, iletişim ve ilişkiler konularında hukuksal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Hakkınızda bir davanın açılmasını istemiyorsanız, iletişimlerinize dikkat edin. Öfkeli ve baskıcı davranmamaya özen gösterin, çünkü sizin için iletişim her an çok önemli… Çevrenizde sizi anlamayan, dinlemeyen kişilere karşı asla tavırlı olmayın, her şeyi zamana bırakın. Maddi konularda alacak ve verecek hesapları yapmanız söz konusu… Ayrıca bu hafta spor yaparken yara alabilirsiniz, dikkatli olun.

YAY
(22 KASIM – 21 ARALIK)

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığınız, fakat sonuç alamadığınız konular çözüme kavuşacak. Bu durum, yaşam enerjinizi yükseltecek. Özellikle bu hafta babanız sizin için ön planda olacak. Babanıza zaman ayırın. Sizin için kariyer çok önemli… Rol modeliniz kim? Onun üzerinde düşünün. Partneriniz ile aileniz arasında bir bağ oluşturmaya özen gösterin. Bu hafta sağlığınız çok iyi bir durumda… Enerjinizi daha çok artırmak için su sporlarına yönelmenizde fayda var.

OĞLAK
(22 ARALIK – 19 OCAK)

Arkadaşlarınızla anlamsız problemler yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi anlayamaması sizi şaşırtmasın. Özellikle dolunay cesur davranışlarınızı artırırken, kırıcı cümlelerin de dudaklarınızdan dökülmesine neden olabilir. Düşünmeden konuşmayın, mümkünse duygularınızı konuşmadan önce bir kağıda dökün. İş hayatınızda karar veremediğiniz konularda acele etmeyin. Mevcut işinizin düzenine konsantre olun.

KOVA
(20 OCAK – 18 ŞUBAT)

Bu hafta gizli düşmanlarınızla tanışabilirsiniz. Siz kimseye düşmanlık beslemeyi bilmeyen, hatta maruz kaldığınız zamanlarda bile kendinizi ifade etmekte zorluk çeken birisiniz. Sizinle anlaşamayan kişilere baskıcı olmayın. Çevrenizdeki herkesi olduğu gibi kabul etmenizde yarar var. Kariyer hayatınızdaki sorumluluklarınızın farkında olun. Geleceğiniz konusunda korkulara kapılmayın. Aile ilişkilerinizde güvenin ön planda olmasına dikkat edin.

BALIK
(19 ŞUBAT – 20 MART)

Dolunayın Kova burcunda doğması size oldukça enerji veriyor. Bu durum sizi cesaretlendirebilir. Uzun bir süredir konuşmak istediğiniz konuları konuşabilecek, elinizden kaçan fırsatları tekrar yakalayabileceksiniz. Yeni başlangıçlara ise adım atmayın. Evinizi değiştirmek için uygun bir süreçte değilsiniz. Yeni başlangıçlar sizin için de uygun değil. Yeni iş ve aşk teklifleri alabilirsiniz, fakat başladığınız her yenilik kolayca bitebilir. Siz iyisi mi mevcut düzeninize konsantre olun.

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir