Astroloji

30 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Yazar:  | 

Astroloji 30 Haziran 2019

Koç: Sevgili Koç; bugün zihnin hızlı bir şekilde çalışabilir; çevrenle yoğun bir iletişim kurabilir,  alternatif fikirler üretebilirsin. Kararsızlık yaşayabileceğin için sonradan vazgeçeceğin sözler vermemelisin. Romantik ilişkilerde seni mutlu eden haberler alınabilir, keyif verici gelişmeler olabilir, şansın yaver gidebilir.

Boğa: Sevgili Boğa; aklın fikrin gelir kaynaklarını artırmakta ve hemen kazanç sağlayacağın ticari faaliyetlerde olabilir. Ancak şartların belirsiz olması ve kararsız kalmandan dolayı girişimlerini bir süre için erteleyebilirsin. Bugün iş ve aile hayatını etkileyecek olumlu gelişmelerle yaşanabilir.

İkizler: Sevgili İkizler; bugün kendini oldukça enerjik hissedebilir, aynı anda birçok işi birden yapmak,  planlarını aynı güne sığdırmak isteyebilirsin. Kendini açıkça ifade edebilmene rağmen attığın adımlarda ertelemeler olabilir. Fakat yakın çevrenden aldığın destek seni mutlu edebilir, keyifli sohbetler yapabilirsin.

Yengeç: Sevgili Yengeç; olayları kontrol etmekte oldukça zorlanabilir, kendi içine dönmek ve yalnız kalmak istemene rağmen bunu başarman pek mümkün olmayabilir. İçten içe yaşadığın ikilem seni huzursuz edebilir, dedikodular ve gizli düşmanlıklar açığa çıkabilir. Ancak ekonomik konularda fırsat getirecek tüyolar alabilirsin.

Aslan: Sevgili Aslan; bugün yaşanan gelişmeler seni mutlu edebilir, ilişkilerde ve yaşamını ilgilendiren konularda taleplerin yerine gelebilir. Arkadaş çevrenizle birlikte yoğun ve hareketli bir gün geçirebilir, hayata umutla bakabilirsin. Fakat kararsızlıklar planlarının bozulmasına yol açabilir.

Başak: Sevgili Başak; sosyal hayatında hareketli ve aktif olabileceğin bir gündesin fakat yüksek beklenti geliştirmemeli; temkinli olmalısın. İşbirliği içinde olduğun kişilerin belirsiz tavırları ertelemelere yol açabilir. Yine de içten içe kendine olan güveninin tam olması hayata daha olumlu bakmanı sağlayabilir.

Terazi: Sevgili Terazi;  bugün eğitim, yurtdışı ve medya ile ilgili yeni fırsatlar getirecek haberler alabilir; girişimde bulunmak isteyebilirsin. Ancak şartların henüz belirlenmemesi ya da içi boş vaatler beraberinde kararsızlığı neden olabilir. Arkadaşlarından alacağın haberler ve destek günü mutlu geçirmeni sağlayabilir.

Akrep: Sevgili Akrep; finansal konulara yoğunlaşacağın birkaç gün boyunca ikilemlerden dolayı kararsız kalabilirsin. Sevdiklerinden beklentini yükseltmemeli, girişimlerinin ertelenebileceğini de hesaba katmalısın. Fakat yapacağın görüşmeler sosyal hayatında ve kariyerinde başarı şansını artırabilir.

Yay: Sevgili Yay; tek başına hareket etmekte zorlanacağın, işbirliklerine yöneleceğin bir gündesin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destekler kendine olan güvenini artıracak, sosyal medya da fırsatlarla karşılaşmanı sağlayacaktır. Yakın ilişki de olduğun kişilerle yolculuğu çıkabilirsin.

Oğlak: Sevgili Oğlak; günlük uğraşlar ve sağlıkla ilgili konular bugün seni oldukça meşgul etse de arada bir kararsızlık yaşayabilirsin. Yaşantına spor, yürüyüş gibi hareket katmak iyi gelebilir. Ortak kaynakların paylaşımında çok şanslı olacağın bir gündesin. Akraba ziyaretlerine gidilebilir.

Kova: Sevgili Kova; aşk hayatında hareketlenme artabilir; fakat ikilemde kalacağın gelişmeler kafanın karışmasına ve kararsızlığa yol açabilir. Entelektüel yeteneklerini kullanarak girişimlerde bulunabilirsin. Eşin, ortağın ya da işbirliği içinde olduğun kişilerden destek alabilir, kendini şanslı hissedebilirsin.

Balık: Sevgili Balık; bugün evde yoğun hareketlilik yaşayabilir; aile büyüklerini veya misafirlerini ağırlayabilirsin. Yerleşim değişikliği, taşınma ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili işlerinde kararsızlığa düşebilirsin. Fakat yakınlarından aldığın fikirler zihnini açabilir, her şey umduğun gibi gelişebilir.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir